Konferencja INMED 2015

Przedmiotem tegorocznej konferencji będą przede wszystkim systemy informatyczne, jako narzędzie efektywnie wspomagające leczenie, a nowością będzie akredytacja nie tylko dla lekarzy, ale i dla sióstr ze służby zdrowia.

Konferencja INMED 2015 jest w kolejności już 15 edycją tej tradycyjnej konferencji organizowanej przez spółkę STAPRO s. r. o. Tegoroczne sympozjum jest organizowane w dniach 13 – 14 października 2015 w Sukově, w galerii Domu Muzyki w Pardubicach. Ta dokształcająca impreza była w roku 2014 zorganizowana według Profesjonalnej regulacji ČLK nr 16 i została oceniona na 9 punktów. Teraz, w roku 2015, planujemy akredytację nie tylko dla lekarzy, ale i dla sióstr ze służby zdrowia.

Przedmiotem konferencji są przede wszystkim systemy informatyczne, jako narzędzia efektywnej służby zdrowia. Informatyka medyczna jest znaczącą i aktualnie już niezbędną pomocą w procesach leczenia i zarządzania w czeskiej i słowackiej służbie zdrowia. Przez szereg lat kontynuowania, konferencja INMED stała się znana i lubiana w szeregach nie tylko specjalistów, ale i laików. Przede wszystkim w ostatnich latach ta konferencja jest wysoko oceniana przez fachowców i ogół społeczeństwa.

Więcej informacji i możliwość zalogowania znajduje się na stronach konferencji.